top of page

Podujatie

Všetky potrebné informácie ohľadom mojich služieb na podujatie nájdete na tejto stránke

Služby

Dj / Moderátor

Ozvučenie / Osvetlenie

Ostatné služby

Ako Dj sa snažím hudobne zabaviť všetkých hostí počas celého večera. 

Môj repertoár hudby nenechávam zapadnúť prachom a neustále ho dopĺňam o novú hudbu pre tanec alebo na príjemné spestrenie počas prestávok.

Aktuálne disponujem širokým repertoárom piesní rôznych žánrov, pričom používam výhradne hudbu zakúpenú legálne a v tej najvyššej kvalite. Ak by ani môj repertoár nestačil na hudobné požiadavky zákazníkov, mám prístup k ďalším 40 miliónom skladieb, z ktorých môžem kúpiť kedykoľvek skladbu, ktorú potrebujem.

 

Radosť z mixovania hudby nenechávam na žiadnej aplikácií, hudbu ovládam ja a túto techniku neustále zdokonaľujem. Snažím sa neustále napredovať po všetkých stránkach Dja.

Snažím sa neustále napredovať aj po technickej stránke. 

 

Používam osvedčené značky zvukovej a svetelnej techniky pre dosiahnutie hudobného a spoločenského zážitku z príjemne nasvietených priestorov podujatia.

Na prehrávanie hudby používam techniku prémiovej značky Pioneer Dj a o hudobný zážitok sa stará zvuková technika prispôsobená veľkosti podujatia a požiadavkám organizátora.

Okrem techniky pre ozvučenie podujatia ponúkam aj moderný svetelný park pre dekoračné nasvietenie, svetelnú/laserovú show a ďalšie svetlá, ktoré sú naprogramované tak, aby na podujatí tvorili jeden celok.

Hostí môžete zaujať nielen skvelou hudbou.

 

Techniku pravidelne obnovujem a rozširujem svoje služby pre naplnenie vašich požiadaviek.

V ponuke služieb mám aj špeciálne efekty ako napr. prístroj na plazivý dym, rôzne rekvizity pre program a vybavenie pre videoprojekciu (projektor, projekčné plátno, a i.)

Videoprojekcia sa stala neoddeliteľnou súčasťou nielen firemnej prezentácie, školenia, konferencie ale aj kultúrno-zábavného podujatia a je možné ju použiť na premietanie fotografií, videa, promo, karaoke show a i.

V prípade záujmu vám poradím pri zostavovaní sprievodného programu a poskytnem vám cenné rady a tipy čerpané z dlhoročných skúseností organizovania rôznych spoločenských podujatí po celom Slovensku.

SERVICES

Profesionálna úroveň

Zodpovednosť

a flexibilita

Každá akcia, ktorej som súčasťou je pre mňa jedinečná a snažím sa k nej vždy pristupovať čo najzodpovednejšie a najflexibilnejšie.

Priebeh

podujatia

Pomáham vám pri zostavovaní sprievodného programu a na podujatí sa na mňa môžete spoľahnúť s moderovaním aj zábavou.

Svedomitá

príprava

Nič nenechávam na náhodu a verím, že v každom detaile sa skrýva úspech celku.

RESPONSIBILITY
GALLERY

Kontakt

Email:

Tel.:

Kde ma nájdete

Dj Martin Ďaďo, 010 01 Žilina

Slovensko

Napíšte mi

Máte otázku? Vyplňte krátky formulár a rád Vám odpoviem.

Správa bola úspešne odoslaná

CONTACT
bottom of page