Služby

Dj / Moderátor

Ozvučenie / Osvetlenie

Špeciálne efekty

Ako Dj sa snažím hudobne zabaviť všetkých hostí počas celého večera. 

Môj repertoár hudby nenechávam zapadnúť prachom a neustále ho dopĺňam o novú hudbu pre tanec alebo na príjemné spestrenie počas prestávok.

Aktuálne disponujem širokým repertoárom piesní rôznych žánrov, pričom používam výhradne hudbu zakúpenú legálne a v tej najvyššej kvalite. Ak by ani môj repertoár nestačil na hudobné požiadavky zákazníkov, mám prístup k ďalším 40 miliónom skladieb, z ktorých môžem kúpiť kedykoľvek skladbu, ktorú potrebujem.

 

Radosť z mixovania hudby nenechávam na žiadnej aplikácií, hudbu ovládam ja a túto techniku neustále zdokonaľujem. Snažím sa neustále napredovať po všetkých stránkach Dja.

Snažím sa neustále napredovať aj po technickej stránke. 

 

Používam osvedčené značky zvukovej a svetelnej techniky pre dosiahnutie hudobného a spoločenského zážitku z príjemne nasvietených priestorov podujatia.

Na prehrávanie hudby používam techniku prémiovej značky Pioneer Dj a o hudobný zážitok sa stará zvuková technika prispôsobená veľkosti podujatia a požiadavkám organizátora.

Na každom podujatí je dôležitá aj svetelná technika, ktorá napomáha k vytvoreniu príjemnej atmosféry pre posedenie a tanec. 

V ponuke služieb mám moderný svetelný park pre dekoračné nasvietenie, svetelnú show, laserovú show a ďalšie svetlá, ktoré sú naprogramované tak, aby tvorili jeden celok.

Hostí môžete zaujať nielen skvelou hudbou.

 

Techniku pravidelne obnovujem a rozširujem svoje služby pre naplnenie vašich požiadaviek.

V ponuke služieb mám aj špeciálne efekty ako napr. prístroj na plazivý dym a často používam aj videoprojekciu, ktorá pozostáva z projektora, projekčného plátna a príslušenstva.

Videoprojekcia sa stala neoddeliteľnou súčasťou nielen firemnej prezentácie, školenia, konferencie ale aj kultúrno-zábavného podujatia a je možné ju použiť na premietanie fotografií, videa, promo, karaoke show a i.

V prípade záujmu vám poradím pri zostavovaní sprievodného programu a poskytnem vám rady a tipy čerpané z dlhoročných skúseností organizovania rôznych spoločenských podujatí po celom Slovensku.

 

Profesionálna úroveň

Zodpovednosť

a flexibilita

Každá akcia, ktorej som súčasťou je pre mňa jedinečná a snažím sa k nej vždy pristupovať čo najzodpovednejšie a najflexibilnejšie.

Priebeh

podujatia

Pomáham vám pri zostavovaní sprievodného programu a na podujatí sa na mňa môžete spoľahnúť s moderovaním aj zábavou.

Svedomitá

príprava

Nič nenechávam na náhodu a verím, že v každom detaile sa skrýva úspech celku.

 
 

Kontakt

Email:

Tel.:

Napíšte mi

Máte otázku? Vyplňte krátky formulár a rád Vám odpoviem.

Kde ma nájdete

Dj Martin Ďaďo, 010 01 Žilina

 
  • Facebook - White Circle